Special offer

660,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=2
860,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=3
910,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=4
950,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=5
970,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=6

Obóz koncentracyjny w Auschwitz – prywatna wycieczka samochodem

}
13 godzin
1-10
Wyjazd:
Suma: 1400

Jeśli interesuje Cię historia holocaustu i II wojny światowej, to obóz koncentracyjny w Auschwitz-Birkenau jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić. Nasza firma AB Everest zajmuje się organizowaniem wycieczek do Oświęcimia. Oferujemy zarówno długie zwiedzanie w samym obiekcie, jak i wygodny transport z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu takich usług. Skutecznie zatroszczymy się o to, by wyjazd był dla Ciebie wartościową i satysfakcjonującą lekcją historii.

Wycieczka do obozu koncentracyjnego Auschwitz samochodem

Jesteśmy gotowi obsłużyć nawet duże grupy turystów liczące 7 osób i więcej. Wyślemy z Warszawy pojazd z wystarczającą ilością miejsca, dzięki czemu każdy uczestnik wycieczki do obozu koncentracyjnego Auschwitz będzie miał wygodne warunki w czasie podróży. Dysponujemy samochodami osobowymi, minivanami, a nawet większymi busami. Kierowcy z naszej rodzinnej firmy odpowiadają za wszystkie kwestie związane z transportem. Potrafią sprawnie pokonać autem całą trasę. W razie potrzeby można się z nimi bez problemu porozumieć po angielsku.

Kładziemy ogromny nacisk na komfort wszystkich uczestników podróży. Z tego względu w drodze powrotnej przewidujemy czas wolny, który można poświęcić na zjedzenie ciepłego posiłku czy odpoczynek. Przyjazd do Warszawy nastąpi najpewniej wieczorem – wycieczka do obozu koncentracyjnego Auschwitz jest bowiem dosyć długa i bardzo rozbudowana. Łącznie w samym obiekcie grupa może spędzić nawet trzy i pół godziny, wysłuchując w tym czasie ważnych informacji na temat placówki, podziwiając eksponaty i zadając pytania przewodnikowi.

Wycieczka do obozu koncentracyjnego Auschwitz z przewodnikiem

II wojna światowa to tragiczny okres w historii całej ludzkości, a obóz koncentracyjny w Auschwitz jest zdecydowanie jednym z jego najważniejszych pomników. Placówka podlega regularnej konserwacji, dzięki czemu turyści mają możliwość doświadczenia atmosfery tego miejsca w całej okazałości. Wykwalifikowany przewodnik mógłby opowiadać o tym miejscu godzinami: każdy zakątek kryje bowiem za sobą kolejną historię o systemowych morderstwach III Rzeszy, a także o wielkich poświęceniach ludzi narodowości żydowskiej, polskiej, serbskiej i wielu innych.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że Auschwitz było tak naprawdę dużym zespołem obozów koncentracyjnych. Składał się on z trzech placówek, spośród których najbardziej znana jest druga filia – Birkenau. To właśnie w niej miały miejsce najtragiczniejsze wydarzenia – w latach 1942–1945 zamordowano tam bowiem ponad milion osób. W trakcie wycieczki będziesz mieć możliwość poznania wszystkich najważniejszych faktów na temat ideologii III Rzeszy i szczegółów funkcjonowania tego zbrodniczego systemu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy AB Everest. Chętnie zadbamy o wszystkie szczegóły Twojej wycieczki do obozu koncentracyjnego Auschwitz. Zorganizujemy komfortowy transport, a także przewodnika z ogromną wiedzą na temat holocaustu i II wojny światowej. Dołożymy wszelkich starań, by ten wyjazd był dla Ciebie poruszającym przeżyciem. Już teraz skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Wycieczka obejmuje:

 • wczesnym rankiem odbiór i wieczorem dowóz do miejsca zakwaterowania
 • prywatny transport samochodem/minivanem z anglojęzycznym kierowcą
 • wycieczka grupowa z przewodnikiem po Auschwitz i Birkenau w wybranym języku do 3,5 godziny
 • bilety wstępu do Auschwitz i Birkenau
 • czas wolny na lunch w drodze powrotnej do Warszawy

Wycieczka domyślnie dostępna w języku angielskim. Inne języki: hiszpański, włoski, niemiecki i francuski na życzenie, jeśli są dostępne.

Wycieczka trwa do 13 godzin.

Cena uzależniona od ilości osób.

Ceny za osobę:

 • 1 osoba – 1400 zł
 • 2 osoby – 740 zł
 • 3 osoby – 540 zł
 • 4 osoby – 490 zł
 • 5 osób – 450 zł
 • 6 osób – 430 zł
 • 7 osób i więcej – skontaktuj się z nami.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Zniżka:
- 660,00 - 860,00 - 910,00 - 950,00 - 970,00 
facebook