Special offer

600,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=2
800,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=3
900,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=4

Turystyka okolice Warszawy – zwiedzanie i wycieczki jednodniowe

}
6 godzin
1-10
Wyjazd:
Suma: 1300

Chociaż sama stolica przyciąga mnóstwem atrakcji, to także zwiedzając miejscowości w pobliżu, nie można się nudzić. Serdecznie zapraszamy na wycieczkę, podczas której zabierzemy Cię do najciekawszych miejsc w okolicach Warszawy. Turystyka w tych rejonach staje się coraz popularniejsza, gdyż mają one naprawdę wiele do zaoferowania. Jeśli chcesz odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta i zobaczyć przepiękne miejsca, często pomijane w przewodnikach, to dobrze trafiłeś.

Zwiedzanie okolic Warszawy

Zwiedzanie okolic Warszawy rozpoczniemy od Żelazowej Woli. To właśnie tutaj urodził się światowej sławy kompozytor Fryderyk Chopin. Jego ojciec pracował tam jako nauczyciel francuskiego. Odwiedzimy jego miejsce urodzenia – i stary dwór, w którym obecnie mieści się muzeum poświęcone kompozytorowi. Wycieczka do tego miejsca to sama przyjemność. Dom Urodzenia Fryderyka Chopina otoczony jest 7-hektarowym, przepięknym, bardzo starannie zaprojektowanym parkiem. Spacery po nim i jego zwiedzanie w sezonie letnim umilane są muzyką autorstwa tego artysty.

Następnie pojedziemy do Maurzyc, małej wsi niedaleko Łowicza. Jest to bardzo stara, tradycyjna polska wieś. Turystyce w tej okolicy sprzyja funkcjonujący skansen, który prezentuje zabytki architektury łowickiej. Park Etnograficzny zlokalizowany jest przy trasie Warszawa – Poznań. Bogato dekorowane wnętrza, charakterystyczne wycinanki, tradycyjne maszyny do obróbki zbóż – to tylko część tego, co zobaczysz podczas zwiedzania.

W drodze powrotnej do Warszawy zatrzymamy się w Pałacu w Nieborowie. Początki Nieborowa sięgają końca XII w., kiedy to powstała osada, a następnie wieś z drewnianym dworem i kościołem. Na początku XVI w. wzniesiono gotycko-renesansowy dwór, który przetrwał do XVII w. Zwiedzanie tych okolic warto wpisać w swój plan podróży. Znajduje się tu również park z ogrodem barokowym w stylu regularnym (francuskim) zaprojektowanym w latach 60-tych XVIII wieku. Zwiedzisz Pałac i park, a jeśli chcesz, pokażemy Ci pobliski ogród w stylu angielskim w pobliskiej wiosce Arkadia. Zespół pałacowo-parkowy w Nieborowie spodoba się każdemu, kto interesuje się turystyką związaną z architekturą i sztuką.

Zwiedzanie okolic Warszawy to świetny sposób na poznanie regionu, kultury i kuchni, które są charakterystyczne dla tych terenów.

Wycieczka w okolice Warszawy

Jak widać, okolice Warszawy są naprawdę interesujące. Turystyka na tych obszarach może być realizowana na wiele sposobów – pieszo, koleją, rowerem. My oferujemy Ci najlepszą z możliwych opcji – wygodny transport prywatnym samochodem lub minivanem z anglojęzycznym kierowcą. Podczas wycieczki zapewnimy Ci kompleksową obsługę – nie tylko przejazd w obie strony, ale i zwiedzanie.

Turystyką zajmujemy się od wielu lat. Z zaangażowaniem prowadząc małą, rodzinną firmę, wyspecjalizowaliśmy się w organizacji wyjazdów dla obcokrajowców. Nasi licencjonowani przewodnicy pokażą Ci miejsca, które na długo zapadną w pamięci, a profesjonalni kierowcy zadbają o bezpieczny transport i dotarcie w każde miejsce na czas.

Plan wycieczki:

  • wczesnym rankiem odbiór i wieczorem dowóz zakwaterowania
  • prywatny transport samochodem / minivanem z anglojęzycznym kierowcą
  • prywatna wycieczka z przewodnikiem w wybranym języku
  • Wycieczka domyślnie dostępna w języku angielskim. Inne języki: hiszpański, włoski, niemiecki i francuski na życzenie, jeśli są dostępne.

Ceny za osobę:

  • 1 osoba – 1300 zł
  • 2 osoby – 700 zł
  • 3 osoby – 500 zł,
  • 4 osoby i więcej – 400 zł

Wszystkie opłaty są wliczone w cenę.

Wycieczka trwa do 6 godzin.

Zniżka:
- 600,00 - 800,00 - 900,00 
facebook