Special offer

280,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=2
330,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=3
360,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=4
400,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=5

Warszawa – prywatna wycieczka samochodem

}
4 godziny
1-10
Wyjazd:
Suma: 600

Stolica Polski, niemal doszczętnie zniszczona w czasie II wojny światowej, podniesiona z gruzów niesamowitym wysiłkiem całego zrujnowanego i splądrowanego kraju. Dziś jest niezwykłą mieszanką starannie odbudowanych i odrestaurowanych zabytków, fragmentów „Paryża Północy” , jak nazywano Warszawę w XIX wieku, pompatyczne budowle powojenne w stylu socrealizmu z Pałacem Kultury na czele sprowadzone prosto z Moskwy, szarobrązowa prosta i uboga architektura czasów „realnego socjalizmu” , wreszcie nowoczesna architektura ze szkła i betonu przełomu XX i XXI wieku. Miasto pełne historii i jego pamiątek. Przed II wojną światową największa społeczność żydowska w Europie. Arena dwóch największych powstań przeciwko hitlerowskim najeźdźcom. Największe, najgłośniejsze, najbardziej ruchliwe, najpiękniejsze i najbrzydsze miasto w Polsce: jedyne.

Zapraszamy do odkrycia głównych atrakcji Warszawy podczas tej wycieczki. Odwiedzicie Łazienki z letnią rezydencją ostatniego króla Polski, pomnikiem Fryderyka Chopina, zabytkami Światowego Dziedzictwa UNESCO Starego Miasta z Zamkiem Królewskim, Katedrą Św. Jana i grobowcami Jagiellonów i Wazów, Placem Piłsudskiego z Grób Nieznanego Żołnierza, Trakt Królewski w Warszawie z arystokratycznymi rezydencjami i słynnymi zabytkami, Pałac Kultury i Nauki, dawne getto żydowskie z Muzeum Polin i Pomnikiem Bohaterów Getta, Umschlagplatz – miejsce, w którym naziści zebrali Żydów do deportacji do obozu zagłady w Treblince.

  • Masz możliwość wyboru atrakcji, które chcesz odwiedzić. Nasz przewodnik dopasuje plan wycieczki do Twoich preferencji.
  • Organizujemy wycieczki po Warszawie: czasy komunizmu, historia Żydów, II wojna światowa. Możesz wybrać temat, który Cię interesuje.
  • Wycieczka domyślnie dostępna w języku angielskim. Inne języki: hiszpański, włoski, niemiecki i francuski na życzenie, jeśli są dostępne.

Ceny za osobę:

  • 1 osoba – 600 zł
  • 2 osoby – 320 zł
  • 3 osoby – 270 zł
  • 4 osoby – 240 zł
  • 5-6 osób – 200 zł
  • 8 osób i więcej – skontaktuj się z nami.

Wycieczka trwa do 4 godzin.

Zniżka:
- 280,00 - 330,00 - 360,00 - 400,00 
facebook