Special offer

660,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=2
860,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=3
910,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=4
950,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=5
970,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=6

Kraków z przewodnikiem – prywatna wycieczka, zwiedzanie samochodem

}
12 godzin
1-10
Wyjazd:
Suma: 1400

Jeśli chcesz się wybrać na niezwykłą, jednodniową wycieczkę, to nasza firma AB Everest ma dla Ciebie świetną propozycję. Oferujemy zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, który pokaże Ci to niezwykłe miasto z najlepszej możliwej strony. To gratka zarówno dla miłośników klasycznej architektury, jak i pasjonatów historii. Zadbamy o każdy detal związany z Twoim wyjazdem: odbierzemy Cię bezpośrednio spod wskazanego adresu w Warszawie, a następnie przywieziemy wprost do drugiej stolicy Polski.

Wycieczka do Krakowa samochodem

Dokładamy wszelkich starań, by klienci AB Everest mogli spędzić podróż do Krakowa w komfortowych warunkach. Dobieramy środek transportu, który jest adekwatny do tego, jak liczna jest grupa osób chętnych do zwiedzania. Dysponujemy samochodami osobowymi, minivanami i busami, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą ilość wycieczkowiczów w ramach jednego zlecenia. Wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się około południa, w związku z czym wyjazd z Warszawy następuje w godzinach porannych.

Jesteśmy rodzinną firmą i samodzielnie odpowiadamy za transport naszych klientów. Możesz mieć pewność, że każdy kierowca AB Everest jest odpowiednio wykwalifikowany i ma duże doświadczenie w pokonywaniu długich tras podczas wycieczek. W razie potrzeby da się z nimi bez problemu porozumieć w języku angielskim. Po przyjeździe do Krakowa na całą grupę będzie czekał już przewodnik, z którym będzie można już śmiało rozpocząć zwiedzanie najciekawszych atrakcji w podwawelskim grodzie.

Wycieczka z przewodnikiem

Niemal każda wycieczka z przewodnikiem w Krakowie zaczyna się w Starym Mieście, który jest zdecydowanie najstarszym obszarem w całej aglomeracji. Pierwsze wzmianki o tym miejscu pochodzą z drugiej połowy IX wieku, ale czas jego największego rozkwitu przypada na okres renesansu i baroku. Podczas zwiedzania na każdym kroku można się natknąć na zakątek z wyjątkowo bogatą historią. Wśród wartych uwagi atrakcji należy wymienić przede wszystkim obiekty takie jak:

 • Rynek Główny,
 • Kościół Mariacki,
 • Sukiennice,
 • Brama Floriańska i Barbakan,
 • wieża ratuszowa.

Po zakończeniu zwiedzania z przewodnikiem w programie wycieczki przewidujemy również dwugodzinny czas wolny. To świetna okazja do tego, żeby na własną rękę przekonać się o tym, jak wyjątkowym miastem jest Kraków. Na Starym Mieście znajdziesz wiele urokliwych kawiarni i restauracji, a także wiele miejsc z historią takich jak chociażby legendarna Piwnica pod Baranami. O umówionej godzinie wszyscy wycieczkowicze zbierają się w zaplanowanym wcześniej punkcie i wyruszają w drogę powrotną do Warszawy.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji do poznania Krakowa od najlepszej możliwej strony. Kilkugodzinna wycieczka z przewodnikiem pozwala na przyswojenie bogatej historii tego miasta, a także ciekawostek związanych z jego najbardziej znamienitymi zabytkami. Czas zwiedzania jest na tyle długi, że z pewnością uda Ci się zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje, a także wypocząć i zjeść coś smacznego w czasie wolnym. Nie czekaj i skontaktuj się z nami, by uzgodnić szczegóły wyjazdu!

Plan wycieczki:

 • poranny odbiór i wieczorny dowóz do miejsca  zakwaterowania
 • prywatny transport samochodem / minivanem z anglojęzycznym kierowcą
 • prywatna wycieczka z przewodnikiem po krakowskim Starym Mieście w wybranym języku do 3 godzin
 • ok. 2 godziny wolnego czasu w mieście
 • Wycieczka domyślnie dostępna w języku angielskim. Inne języki: hiszpański, włoski, niemiecki i francuski na życzenie, jeśli są dostępne.

Ceny za osobę:

 • 1 osoba – 1400 zł
 • 2 osoby – 740 zł
 • 3 osoby – 540 zł
 • 4 osoby – 490 PN
 • 5 osób – 450 zł
 • 6 osób – 430 zł
 • 7 osób i więcej – skontaktuj się z nami.

Wycieczka trwa do 12 godzin.

Zniżka:
- 660,00 - 860,00 - 910,00 - 950,00 - 970,00 
facebook