Special offer

600,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=2
800,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=3
900,00  per adult
Od
No limit To No limit
Condition
Number adult >=4

Turystyka okolice Warszawy – zwiedzanie i wycieczki jednodniowe

}
6 godzin
1-10
Wyjazd:
Suma: 1300

Chociaż sama stolica przyciąga mnóstwem atrakcji, to także zwiedzając miejscowości w pobliżu, nie można się nudzić. Serdecznie zapraszamy na wycieczkę, podczas której zabierzemy Cię do najciekawszych miejsc w okolicach Warszawy. Turystyka w tych rejonach staje się coraz popularniejsza, gdyż mają one naprawdę wiele do zaoferowania. Jeśli chcesz odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta i zobaczyć przepiękne miejsca, często pomijane w przewodnikach, to dobrze trafiłeś.

Zwiedzanie okolic Warszawy – wycieczki jednodniowe

Zwiedzanie okolic Warszawy rozpoczniemy od Żelazowej Woli. To właśnie tutaj urodził się światowej sławy kompozytor Fryderyk Chopin. Jego ojciec pracował tam jako nauczyciel francuskiego. Odwiedzimy jego miejsce urodzenia – i stary dwór, w którym obecnie mieści się muzeum poświęcone kompozytorowi. Wycieczka do tego miejsca to sama przyjemność. Dom Urodzenia Fryderyka Chopina otoczony jest 7-hektarowym, przepięknym, bardzo starannie zaprojektowanym parkiem. Spacery po nim i jego zwiedzanie w sezonie letnim umilane są muzyką autorstwa tego artysty.

Następnie pojedziemy do Maurzyc, małej wsi niedaleko Łowicza. Jest to bardzo stara, tradycyjna polska wieś. Turystyce w tej okolicy sprzyja funkcjonujący skansen, który prezentuje zabytki architektury łowickiej. Park Etnograficzny zlokalizowany jest przy trasie Warszawa – Poznań. Bogato dekorowane wnętrza, charakterystyczne wycinanki, tradycyjne maszyny do obróbki zbóż – to tylko część tego, co zobaczysz podczas zwiedzania.

W drodze powrotnej do Warszawy zatrzymamy się w Pałacu w Nieborowie. Początki Nieborowa sięgają końca XII w., kiedy to powstała osada, a następnie wieś z drewnianym dworem i kościołem. Na początku XVI w. wzniesiono gotycko-renesansowy dwór, który przetrwał do XVII w. Zwiedzanie tych okolic warto wpisać w swój plan podróży. Znajduje się tu również park z ogrodem barokowym w stylu regularnym (francuskim) zaprojektowanym w latach 60-tych XVIII wieku. Zwiedzisz Pałac i park, a jeśli chcesz, pokażemy Ci pobliski ogród w stylu angielskim w pobliskiej wiosce Arkadia. Zespół pałacowo-parkowy w Nieborowie spodoba się każdemu, kto interesuje się turystyką związaną z architekturą i sztuką.

Zwiedzanie okolic Warszawy to świetny sposób na poznanie regionu, kultury i kuchni, które są charakterystyczne dla tych terenów.

Wycieczka w okolice Warszawy

Jak widać, okolice Warszawy są naprawdę interesujące. Turystyka na tych obszarach może być realizowana na wiele sposobów – pieszo, koleją, rowerem. My oferujemy Ci najlepszą z możliwych opcji – wygodny transport prywatnym samochodem lub minivanem z anglojęzycznym kierowcą. Podczas wycieczki zapewnimy Ci kompleksową obsługę – nie tylko przejazd w obie strony, ale i zwiedzanie.

Turystyką zajmujemy się od wielu lat. Z zaangażowaniem prowadząc małą, rodzinną firmę, wyspecjalizowaliśmy się w organizacji wyjazdów dla obcokrajowców. Nasi licencjonowani przewodnicy pokażą Ci miejsca, które na długo zapadną w pamięci, a profesjonalni kierowcy zadbają o bezpieczny transport i dotarcie w każde miejsce na czas.

Plan wycieczki:

  • wczesnym rankiem odbiór i wieczorem dowóz zakwaterowania
  • prywatny transport samochodem / minivanem z anglojęzycznym kierowcą
  • prywatna wycieczka z przewodnikiem w wybranym języku
  • Wycieczka domyślnie dostępna w języku angielskim. Inne języki: hiszpański, włoski, niemiecki i francuski na życzenie, jeśli są dostępne.

Ceny za osobę:

  • 1 osoba – 1300 zł
  • 2 osoby – 700 zł
  • 3 osoby – 500 zł,
  • 4 osoby i więcej – 400 zł

Wszystkie opłaty są wliczone w cenę.

Wycieczka trwa do 6 godzin.

Zniżka:
- 600,00 - 800,00 - 900,00 
facebook